Poznaj siebie - PERSO.IN

September 27, 2022 05:46 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Chcesz wiedzieć jaki(a) jesteś? PERSO.IN Ci w tym pomoże. To doskonałe narzędzie badające osobowość. Dzięki ankiecie online przygotowanej przez psychologów masz szansę poznać swoje wnętrze.

Ale tak właściwie czym jest PERSO.IN®? To innowacyjny kwestionariusz do diagnozowania różnic w osobowości jednostek. Nie ma lepszego sposobu, by przeprowadzić tego rodzaju badanie. Bądź otwarty na tego typu test, jeśli chcesz wiedzieć jak lokujesz się na tle innych osób. Wystarczy, że przeznaczysz około 20 minut, by wypełnić - bez wychodzenia z domu - test dostępny online. Dzięki temu będziemy mogli przygotować specjalnie dla Ciebie indywidualny raport. Ten kwestionariusz jest rzetelny, co wiemy dzięki szeregu badań przeprowadzonych na ogromnej liczbie osób. Dzięki niemu każda osoba może dowiedzieć się jakie ma słabe ,a także mocne strony oraz popracować nad własną osobowością.

Osobowość ma znaczenie w sferze indywidualnej oraz w pracy. Dzięki temu, że wiesz jaką masz osobowość lepiej dostosujesz swoje środowisko pracy do własnych preferencji. Osobowość jest również ważna w stosunkach międzyludzkich. Im lepsze interakcje, tym skuteczniejsza współpraca z daną jednostką. Kwestionariusz osobowości to pierwszy krok do lepszego poznania siebie i pracy nad sobą.

Nie czekaj, napisz do nas. Dobierzemy Ci raport specjalnie do Twoich oczekiwań. Pełny Raport Osobisty, a może One Pager? Każdy znajdzie coś dla siebie w PERSO.IN®.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.