Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Pracuj jako opieku seniora w Niemczech! OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 7, 2022 19:45 - Dam pracę - Gliwice, Na Piasku 3/1
4000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 14-letnim doświadczeniem. Zaufało nam aż - 31.500 Opiekunek!

Dla naszego podopiecznego poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego. Pan mieszka samotnie w Mainz. Podopieczny ma 86 lat, waży 76 kg i ma 168 cm. Przemieszcza się za pomocą laski lub balkonika. Pan jest w bardzo dobrej formie. Uczęszcza na zajęcia z fizjoterapii, ponieważ przebył udar. Pan ma niewydalność serca oraz lekki niedowład lewostronny. Pielęgniarki przychodzą do niego 2 razy dziennie aby podać mu lekarstwa. Podopieczny jest bardzo towarzyski. Pan lubi być wożony samochodem dlatego jest wymagane aby opiekunka posiadała prawo jazdy. Do dyspozycji dla opiekunki jest samochód, własny pokój z internetem. Oferta na około 2 miesiące

Wymagania
• Doświadczenie w opiece (Rodzinne też honorujemy)
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Prawo Jazdy

Gwarantujemy:
• Legalna forma współpracy i opłacone składki ZUS
• Atrakcyjne zarobki
• Dodatkowe premie za polecenie Opiekunki
• Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne w trakcie pobytu za granicą
• Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• Transport bezpośrednio do domu Podopiecznego
• Szkolenia językowe i opiekuńcze
• Całodobowe wsparcie Promedica24

Zgłoś się
Tel. 519-690-433Przyjdź do nas

Ul. Na Piasku 3/1 Gliwice
Aplikuj!!!


Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94.”
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.